PKMEBEL.PL sp. z o.o. sp.k. Ltd Reviews with ekomi-pl.com

Reklamacje

REKLAMACJE:

W przypadku stwierdzenia fabrycznej usterki, należy złożyć reklamację:

  1. drogą mailową na maila: pkreklamacje@gmail.com - należy w mailu podać pełne dane oraz zdjęcia dotyczące wadliwego produktu, adres dostawy, numer zamówienia oraz skan listu przewozowego
  2. osobiście w firmie Sprzedawcy pod adresem: ul. Sportowa 13, 63 - 604 Baranów,
  3. pocztą na adres korespondencyjny Sprzedawcy: ul. Sportowa 13, 63 - 604 Baranów

Towar niezgodny z Umową należy bezpiecznie zapakować wraz z pełnym wyposażeniem dodatkowym, które klient otrzymał przy zakupie. Do przesyłki prosimy też dołączyć oryginał paragonu fiskalnego lub kopię faktury oraz opis usterki. Po spakowaniu towaru wraz z opisem i dowodem wpłaty proszę powiadomić sprzedawcę, aby mógł zamówić przewoźnika w celu odebrania wadliwego towaru. Towar po naprawie wysyłamy na koszt sprzedającego. W przypadku braku możliwości usunięcia wady towar zostanie wymieniony na nowy, a w przypadku gdy jest on już niedostępny sprzedający zwróci pieniądze.

W okresie odpowiedzialności sprzedawcy za niezgodność towaru z umową reklamacji nie podlegają wady wynikające z nieprawidłowego użytkowania towarów przez kupującego.
Wszystkie meble które proponujemy są do samodzielnego montażu zapakowane w paczki. Nie mamy dostępnej usługi montażu lub demontażu mebli. W przypadku stwierdzenia, że elementy są uszkodzone, nie należy samodzielnie skręcać mebli. W przeciwnym razie reklamacja zostanie automatycznie odrzucona.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolorystyka prezentowanych tkanin na zdjęciach odpowiadała naturalnej, jednak ustawienia monitora mogą mieć wpływ na prezentowaną kolorystykę. Kolory na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych. Wszystkie wymiary podane są w cm z tolerancją ok +-2,5cm

- załącznik : Formularz reklamacyjny

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia503 853 432 502 036 122    pon-pt. 7.00 - 17.00 sobota 8.00 - 12.00
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium