Waluty
 

PKMEBEL.PL sp. z o.o. sp.k. Ltd Opinie z ekomi-pl.com

Styl eklektyczny to styl wyrosły z ruchu filozoficznego, którego początki sięgają II wieku naszej ery. Eklektyzm jest często uważany za synonim historyzmu, ponieważ mieszanie różnych nurtów, epok i kultur jest główną ideą eklektyzmu. Mimo zasady łączenia tego, co niepasujące, eklektyzm nie jest jednak bezmyślnym zlepkiem rzeczy. Dwa lub trzy style mogą być łączone w ramach tej samej kolorystyki i bliskości faktur.

Eklektyczny design pasuje do każdego zakątka mieszkania lub domu: kuchni, sypialni, salonu, gabinetu, a nawet łazienki. Jednocześnie eklektyzm nie umieszcza w sztywnych ramach jednego stylu - splata historię i nowoczesność, elementy z różnych krajów i kultur. Takie wnętrze będzie pasować zarówno na fotel ukochanego dziadka, jak i statuetkę przywiezioną z drugiego końca świata.

Różnorodne elementy w eklektycznym wnętrzu są ze sobą przyjazne dzięki jednolitej kolorystyce. Preferuj czyste, naturalne odcienie: błękit nieba, soczystą zieleń, słoneczną żółć, kwiatowe odcienie różu. Nasycenie jest różne: równie odpowiednie będą jasne kombinacje i pastelowe kolory. Korzystne będą płynne przejścia kolorystyczne i tonalne. To rozwiązanie  jest kluczem do  harmonijnego i całościowego wnętrza.

Infolinia:

722 221 215 502 036 122

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium